Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Vidal Candies

Historie

V roce 1963 ve Španělském městě Malina de Segura založila rodina Vidal společnost Vidal Candies s cílem uspokojit potřeby všech zákazníků po celém světě

Od svého založení se společnost snaží vymýšlet, vyvíjet a vyrábět nové produkty. Toho se drží i 50 let od svého vzniku a přichází na trh se stále novými cukrovinkami a sladkostmi.

Za veškerým úspěchem kromě toho, že se jedná o výborné cukráře, stojí také silné zaměření na mezinárodní trh, smělost a odvážnost zakladatelů.

Společnost Vidal Candies se stala průmyslovým lídrem ve Španělsku, kde jejich distribuční síť tvoří více než 350 000 míst, kde je možné cukrovinky zakoupit.

Mezinárodní prodej tvoří dvě třetiny z celkového prodeje cukrovinek. Vidal Candies má vlastní prodejce a logistické týmy ve Velké Británii. Také otevřeli dceřiné společnosti v USA, Německu, Francii, Itálii, Portugalsku a ve Skandinávii.

Tato rodinná firma byla vždy vedena k poctivné práci se třemi nediskutovatelnými závazky: kvalitou, inovacemi a firemní kulturou.

V dnešní době je Vidal Candies jednou z vedoucích společností v tomto sektoru a plní sen, který rodina Vidal naznačila před 50ti lety.

Produkce

Neustálý důraz na kvalitu je samozřejmě znát i ve výrobním procesu. V současnosti se společnost rozkládá na 115 000 metrech čtverečních, z toho se na 45 000 metrech čtverečnách rozkládají výrobní linky.

Ve skladech a distribučních centrech integrují nejpokročilejší logistické postupy, inovativní řešení s maximálním důrazem na návratnost a efektivitu. Vidal Candies používá nejnovější technické řešení v informačních a komunikačních systémech. Díky tomu zvládají přípravu a odeslání objednávek automaticky.

Společnost se může zaručit více než 1 500 referencemi a má kapacitu 50 miliónů kusů za den. Hlavní sortiment lze rozdělit do pěti kategorií: želé (gumové bonbony), lékořice, marshmallow, tvrdé bonbony a žvýkačky.

V našem sortimentu najdete od společnosti Vidal Candies hlavně pendreky.

Neváhejte a vyberte si cukrovinky od této společnosti s dlouholetou tradicí.

 

 

Kontakt

Sweet Internet s.r.o.
Bachova 1593/2
Praha 149 00

info@pendreky.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz